+370 641 02087

Susikurk savo fantazijos apyrankę

Esate kūrybiška asmenybė ir ieškote būdų savo kūrybingumui išreikšti? Apėmus įkvėpimui, kurti grožį taip lengva - tereikia tam skirti truputį laiko bei pasirūpinti tinkamomis priemonėmis. Mes siūlome viską, ko gali prireikti savarankiškai kūrėjai. Susikurk pati prekių grupė - tai nebrangūs, tačiau kokybiški būsimųjų jūsų papuošalų komponentai, leisiantys jums išlaisvinti savo vaizduotę ir sukurti unikalių, labiausiai jums tinkančių ir jūsų charakterį atspindinčių papuošalų. Juk tik jūs geriausiai žinote, kaip norėtumėte pasipuošti!

Mes siūlome įvairiausių tipo karoliukų, iš kurių galima suverti tiek apyrankes, tiek kaklo vėrinius, taip pat naudoti juos kaip auskarų ar segių dekoratyvinius elementus. Savo idėjai išpildyti galite rinktis metalinius, stiklinius ar akrilinius karoliukus. Jų rasite įvairiausių - tiek paprastų apvalių, tiek puoštų ornamentais ar ženklais, vaizduojančių gyvūnus ar augalus, vienspalvių arba spalvotų. Ypač dekoratyviai atrodo karoliukai su sodrių atspalvių stiklo kristalais. Įie kristalai tvirtinami prie metalo lydinio, kuris gaminamas be sveikatai kenksmingų kadmio bei švino, taigi būsite tikra, kad pasipuošusi savuoju kūriniu, nepakenksite savo sveikatai.

Ieškote originalių sprendimų, trokštate, kad papuošalas labiau kristų į akis? Puikiu jūsų kuriamo papuošalo akcentu taps vienas ar keli karoliukai su pakabukais. Tai tokie pat dailūs ir stilingi pavieniai karoliukai, tik prie jų dar pritvirtinta kabanti detalė - gyvūno, paukščio figūrėlė, širdelė, inkaras, žvaigždė, ir daugybė kitų... Tikrai rasite karoliuką, kuris kris jums į akį ir sužadins jūsų vaizduotę, o tuomet suverti įdomų, stilingą papuošalą bus nepaprastai lengva. Kabančios detalės daugiausia siūlomos populiariausios, sidabro, spalvos, tačiau galite rasti ir spalvotų, taip pat - brangakmenių imitacijomis inkrustuotų karoliukų.

Panorus susiverti papuošalą, prireiks ne tik miklių rankų kūrybinių idėjų bei gražių karoliukų, bet ir vėrinio tvirtinimo elementų. Mes turime ir jų - siūlome rinktis iš keleto tipo nejudančių karoliukų, arba spaustukų, kurių prireiks norint sutvirtinti suvertų karoliukų eilę. Taip pat siūlome įsigyti keleto skirtingų dydžių aliuminio bei sidabruoto aliuminio žiedelių, kurių prireiks užsegimui formuoti.

Mūsų tikslas - padėti jums kurti grožį. Pažadinkite savyje kūrėją!


5339 04/11/2019
Susiję produktai