+370 641 02087

Žiedai kaip išskirtinės prabangos papuošalai

Kai ateina laikas tinkamai pasipuošti, mes visada stengiamės atkreipti dėmesį į kiekvieną stiliaus detalę. Bet koks išskirtinis papuošalas suteikia ne tik grožio, tačiau ir pasitikėjimo savo jėgomis. Žiedas jau nuo senų senovės simbolizavo begalybę ir buvo pagrindinis santykių užtvirtinimo papuošalas. Pirmieji žiedai pasaulyje buvo gaminami iš geležies, o tradicija gauti ir dovanoti žiedus, kaip dovaną, vyrauja jau daugiau nei 6000 metų. Žmonės jau nuo seno puošiasi sužadėtuvių ir vestuvių žiedais, tačiau įdomi detalė yra ta, kad vyrai vestuvinius žiedus pradėjo nešioti tik po Antrojo pasaulinio karo. Tačiau jau šio karo metu vyrai nešiodavo žiedus, nes tai jiems simbolizuodavo prisirišimą prie šeimos ir keldavo gerus prisiminimus.

Žiedai gali būti pasirenkami ne tik sužadėtuvių ar vestuvių ceremonijų metu, tačiau ir kasdieniniam pasipuošimui. Tereikia atkreipti dėmesį į metalo pasirinkimą. Dabar žiedai yra kuriami patys įvairiausi ir juos gali nešioti ne tik moterys ir vyrai, tačiau ir maištaujantys paaugliai. Juk žiedas su kaukolės, didelės akies ar net krokodilo motyvais – gali pabrėžti vis besikeičiančio paauglio stiliaus maištingumą. Subtilesniems skoniams visada tiks švelnesnių motyvų žiedai, pavyzdžiui, žiedas gyvatė, katė, žuvytės ar šuns letenėlės. Moterys itin mėgsta pabrėžti savo skonį, todėl dabar renkasi populiarius žiedus su kvarciniais laikrodžiais. Gražius ir išskirtinius žiedus visada galima pasirinkti, atsižvelgiant ne tik į savo finansinę padėtį, bet ir į skirtingą grožio suvokimą.

Rinkdamiesi tarp didelės gausos žiedų, Jums reikėtų atkreipti dėmesį į savo pirštų ilgį ir storį, taip pat ir į bendrą plaštakos dydį. Jei norite tikrai tinkamai pasirinkti, vertėtų žiūrėti net ir į tokią smulkmeną, kaip Jūsų nagų ilgis ir forma. Juk ilgesni nagai vizualiai pailgina pirštus, todėl ir kiekvienas žiedas ant Jūsų rankos gali visiškai skirtingai atrodyti. Taigi, apibendrinant, galima daryti išvadą, kad renkantis naują žiedą, reikėtų remtis ir savo išvaizda ir savo asmeninio stiliaus pojūčiu. Jeigu pavyks suderinti šiuos du aspektus – tai kiekvienas tinkamai išsirinktas žiedas džiugins Jūsų akis kiekvieną dėmesį.


5224 12/08/2019
Susiję produktai