+370 641 02087

Verta žinoti


Vietnamietiškos kavos paruošimo būdai
16/09/2021 51
Vietnamietiškos kavos paruošimo būdai
Kodėl vietnamiečiai mieliau verda kavą lašeliniu būdu, naudodami tradicinį kavos indelį Fin? Šis metodas turi neabejotinų pranašumų: Leidžia išvirti bet kokią kavą, įskaitant tradiciškai ar originaliai paruoštą, karamelizuotą kavą su specialiais natūraliais priedais; Nereikalauja elektros energi..
Stipri ir saldi vietnamietiška kava
16/09/2021 43
Stipri ir saldi vietnamietiška kava
Vietnamietiška kava - jos skonis yra pažįstamas visiems, kurie nors kartą buvo Vietname. Ji mėgstama dėl savo stipraus ir sodraus skonio. Ji pateikiama aukščiausios klasės restoranų ir pakelės kavinių meniu. Nepriklausomai nuo kavos  puodelio  kainos, vietnamietiška kava paprastai yra laba..
Segė naujai atgimęs aksesuaras
17/04/2020 5482
Segė naujai atgimęs aksesuaras
Segių pasirinkimas šiais laikais ganėtinai didelis ir gali patenkinti net pačios išrankiausios damos poreikius. Segė gali būti tam tikros tematikos – stiliaus, kuris atitiks pasirinktą įvaizdzdį, ar tai būtų klasikinus stilius, ar vakarinė suknelė, o gal tiesiog lengva vasariška apranga. Teisingai ..
Kaklo pakabukai populiariausi papuosalai
04/02/2020 5623
Kaklo pakabukai populiariausi papuosalai
Kaklo pakabukai - ko gero, vieni populiariausių ir universaliausių papuošalų. Tai suprantama - juos dėvi ir moterys, ir vyrai, kabodami itin matomoje vietoje - ant kaklo - jie gali tapti ryškiu individualaus stiliaus elementu, kita vertus, pernelyg ekstravagantišką ar labai asmenišką, ne kiekvieno a..
Antsiuvai kaip akcentais pagyvinti turimus drabužius
04/01/2020 6087
Antsiuvai kaip akcentais pagyvinti turimus drabužius
Jei jūsų galvoje vis sukirba minčių, jog norėtumėte kaip nors pagražinti, originaliais akcentais pagyvinti turimus drabužius, bet vien aksesuarų nepakanka, o persiūti drabužius atrodo pernelyg sudėtinga, jums pasitarnaus antsiuvai. Tiek vienas, tinkamai parinktas, tiek keletas sumaniai suderintų dra..
Susikurk savo fantazijos apyrankę
04/11/2019 5339
Susikurk savo fantazijos apyrankę
Esate kūrybiška asmenybė ir ieškote būdų savo kūrybingumui išreikšti? Apėmus įkvėpimui, kurti grožį taip lengva - tereikia tam skirti truputį laiko bei pasirūpinti tinkamomis priemonėmis. Mes siūlome viską, ko gali prireikti savarankiškai kūrėjai. Susikurk pati prekių grupė - tai nebrangūs, tačiau k..
Žiedai kaip išskirtinės prabangos papuošalai
12/08/2019 5224
Žiedai kaip išskirtinės prabangos papuošalai
Kai ateina laikas tinkamai pasipuošti, mes visada stengiamės atkreipti dėmesį į kiekvieną stiliaus detalę. Bet koks išskirtinis papuošalas suteikia ne tik grožio, tačiau ir pasitikėjimo savo jėgomis. Žiedas jau nuo senų senovės simbolizavo begalybę ir buvo pagrindinis santykių užtvirtinimo papuoša..
Lipdukai nagams dailiam manikiūrui
04/05/2018 1307
Lipdukai nagams dailiam manikiūrui
Rūpinatės savo rankomis ir teikiate didelės svarbos dailiam, kokybiškam manikiūrui? Tai suprantama - juk juk gražios, išpuoselėtos moters rankos kuria tikros damos įvaizdį. Tiek pirmąsyk su jumis susipažinę ir spausdami jums ranką, tiek jau jus pažinodami, ir bendravimo metu jūsų rankų gestus stebėd..
Tattoo rankovės originaliems žmonėms
05/03/2016 1489
Tattoo rankovės originaliems žmonėms
Rankovės-tatuiruotės - puikus aksesuaras drąsiems ir originaliems žmonėms, nebijantiems išsiskirti iš minios sulaukti smalsuolių žvilgsnių. Drauge tai ir labai geras kompromisas tiems, kurie vis neapsisprendžia - tatuiruotis ar ne? Dvejonės suprantamos - juk tikroji tatuiruotė daroma visam gyvenimui..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)