+370 641 02087

Kaklo pakabukai populiariausi papuosalai

Kaklo pakabukai - ko gero, vieni populiariausių ir universaliausių papuošalų. Tai suprantama - juos dėvi ir moterys, ir vyrai, kabodami itin matomoje vietoje - ant kaklo - jie gali tapti ryškiu individualaus stiliaus elementu, kita vertus, pernelyg ekstravagantišką ar labai asmenišką, ne kiekvieno akims skirtą pakabuką, lengva paslėpti po marškiniais ar megztiniu. Kabėdamas ant ilgesnės virvelės, arti širdies, brangaus žmogaus dovanotas pakabukas įgyja ypatingą reikšmę ir tampa mus saugančiu talismanu. Na, o apėmus žaismingai, kiek lengvabūdiškai nuotaikai, linksmas pakabukas tampa puikiu pagalbiniu stiliaus elementu.

Jei itin gerai pažįstate žmogų, kaklo pakabukas gali būti ir puiki dovana - žinoma, reikia įsitikinti, kad tikrai pažįstate dovanos gavėjo asmenybę, jau perpratote jo ar jos skonį, ir neprašausite pro šalį. Esama bendrų taisyklių - vyrams tiks masyvesni, tamsesnių, sodresnių spalvų pakabukai, moterims - ryškesnių spalvų, jaunos mergaitės mielai puošis mielus gyvūnėlius, drugelius ar gėles vaizduojančiais pakabukais, o berniukams gali patikti pakabukai, vaizduojantys jų mėgiamus superherojus ar ką nors, kas padėtų pasijusti vienu iš tokių herojų, tarkime, kovinį šovinį ar mažytę kalavijo imitaciją. Tikroviškai atrodanti kaukolė galbūt labiau tiks sunkiojo metalo gerbėjui, bet linksma, gėlėmis ar blizgiais kristalais puošta kaukolė patiks ir stilingai merginai. Kartais galima rasti ir netikėtų, išradingų derinių - tarkime, ant vienos virvelės pakabinti keletą pakabukų, kurie bylos apie skirtingus tos pačios asmenybės aspektus.

Prasmingų simbolių ieškantieji tikriausiai mielai ant kaklo dėvės paprastą ar dekoratyvų kryžių vaizduojantį pakabuką, o tiems, kas nori daugiau spalvų, verta atkreipti dėmesį į metalų lydinio pagamintus pakabukus, dengtus emale. Paprastai juose derinama keletas sodrių spalvų ir jie atrodo ypač puošniai.

Jūsų stiliaus akcentu gali tapti net kaklo virvelės, skirtos pakabukams kabinti. Jų būna ryškiaspalvių - mėlynų, raudonų, oranžinių ar pan., jų spalva gali kontrastuoti su pakabuko spalva arba atvirkščiai, ją papildyti. Natūralių atspalvių odinės pakabukų virvelės atrodo neutraliau ir neatkreipia dėmesio, tuo tarpu ryškiaspalvės, pagamintos iš dirbtinių medžiagų, tiks ryškesniam, nekasdieniam įvaizdžiui.


5623 04/02/2020
Susiję produktai