Segė naujai atgimęs aksesuaras

Segių pasirinkimas šiais laikais ganėtinai didelis ir gali patenkinti net pačios išrankiausios damos poreikius. Segė gali būti tam tikros tematikos – stiliaus, kuris atitiks pasirinktą įvaizdzdį, ar tai būtų klasikinus stilius, ar vakarinė suknelė, o gal tiesiog lengva vasariška apranga.

Teisingai pasirinkta segė gali išgelbėti ne visai vykusius aprangos suderinimo sprendimus, o kukli kasdienė apranga gali tapti puošnia ir žavia, jei pridėsite šią gražią dekoro detalę. Segė traukia dėmesį, ir segima teisingai parinktoje aprangos vietoje netgi gali išryškinti visą jūsų figūros žavesį.

Segių mada egzistuoja labai ilgą laiką, ir jei anksčiau joms buvo skirtos tik dvi aprangos vietos - atvartas, jei toks buvo, arba širdies srityje, tai dabar sagės savininkių vaizduotė neturi jokių ribų, o šis aksesuaras gali užimti netikėčiausią vietą ant jūsų drabužių.

Vis tik, nėra jau taip beviltiška segės nešiojimo vietos paieškoje – yra daugybė rekomendacijų, atsižvelgiant į kurias galima pasiekti norimą efektą.

Įsiminkite pagrindinę taisyklę – segė turi būti vieninteliu ryškiu aksesuaru jūsų aprangoje. Segint segę ir kartu dėvint kitus ryškius aprangos papuošalus, labai nenustebkite, jei aplinkiniai jus palygins su Kalėdų eglute.

Jei jūsų apranga yra ryškių raštų ar piešinių derinys, segės taip pat nėra prasmės dėvėti - ji išnyks šioje margoje spalvų paletėje ir liks nepastebėta. Darosi akizvaizdu, kad segė turėtų būti skirtingo atspalvio su jūsų apranga, kitaip ji susilies su ja ir neteks prasmės.

Kaip jau minėjome, segė pasižymi kaip puikus akcentas, pritraukiantis dėmesį. Segėkite ją norėdami pritraukti žmogaus žvilgsnį į tam tikrą kūno dalį. Pavyzdžiui, segė, nešiojama žemiau pečių, atkreips dėmesį į iškirptę, virš pečių, į kaklą - privers atkreipti dėmesį į savo veidą ir panašai.

Kurioje vietoje įsisegsite segę, turi priklausyti nuo papuošalo dydžio. Didelės segės tinka ant apykaklės, šaliko, skraistės ar skaros užsegimui, mažesni aksesuarai ras vietą jūsų šukuosenoje, galvos apdangale, suknelėje ar rankinėje.


5482 17/04/2020
Susiję produktai