+370 641 02087

Rankovės tatuiruotės drąsiems ir originaliems

Rankovės-tatuiruotės - puikus aksesuaras drąsiems ir originaliems žmonėms, nebijantiems išsiskirti iš minios sulaukti smalsuolių žvilgsnių. Drauge tai ir labai geras kompromisas tiems, kurie vis neapsisprendžia - tatuiruotis ar ne? Dvejonės suprantamos - juk tikroji tatuiruotė daroma visam gyvenimui, ją pašalinti būna brangu, skausminga, kartais procedūra nepavyksta ir sužaloja odą bei palieka randų. Tatuiravimo procesas taip pat ne iš maloniųjų - esama žmonių, kuriuos stabdo būtent gresiančio skausmo baimė. Kitas svarbus veiksnys yra sveikata - nepatyrusio meistro, nekokybiškomis priemonėmis atliktos tatuiruotės gali smarkiai sužaloti odą ir sukelti rimtą grėsmę sveikatai.

Tačiau tatuiruotės juk atrodo taip gražiai! Kartais pagaunate save spėliojant - kaip gi aš atrodyčiau su štai tokiu piešiniu ant kūno? Ką gi daryti? Štai kur jums pasitarnaus rankovės tatuiruotės. Jos leidžia trumpam papuošti savo kūną įvairiausiais piešiniais ir pamatyti, kaip atrodytumėte visiškai kitokiame amplua. Nereikia nieko baimintis ar dvejoti - juk pasijutus nepatogiai, ar pakeitus savo nuomonę, rankovę galima tiesiog nusimauti ir vėl džiaugtis švaria, natūraliai atrodančia oda.

Tatuiruotės-rankovės puikiai tinka panorus nustebinti draugus ar artimuosius, arba pasipuošti teminiam vakarėliui- galbūt dalyvausite karnavale, o gal ieškote pribloškiančio įvaizdžio Helovino vakarėliui? Norite iškrėsti pokštą draugams ar antrajai pusei? Paeksperimentuoti ir stebėti aplinkinių reakciją? O gal tiesiog panorote vienai dienai kardinaliai pakeisti išvaizdą? Visais šiais atvejais šitokios užmaunamos tatuiruotės bus puikus sprendimas.


Piešinių būna įvairiausių - ir ryškių, spalvingų, vaizduojančių komiksų herojus, filmų ar pasakų personažus, gyvūnus, gamtovaizdžio fragmentus, atkartojančių vėliavų spalvas, esama ir ramesnių, neutralesnių tonų piešinių, jei vis dėlto nenorite atrodyti pernelyg ekstravagantiškai. Galite rinktis ir klasikinę juodą tatuiruotę imituojančius piešinius - tuomet jūsų ranką papuoš vingrūs juodi ornamentai.

Iš nailono bei elastano pagamintos rankovės tampriai priglunda ir nevaržo judesių. Jas lengva ir patogu naudoti. Beje, kai kurios jų turi kūno spalvą imituojančių intarpų - tokias tereikia priderinti prie natūralaus savo odos atspalvio, tuomet atrodo, kad jos visiškai nepastebimai susilieja su jūsų oda ir sukuria tikros tatuiruotės įspūdį. Beje, nors jos vadinamos rankovėmis, tokios tatuiruočių imitacijos puikiai tinka ir kojoms - tamprus audinys standžiai priglunda prie blauzdos.1489 05/03/2016
Susiję produktai