+370 641 02087

Lipdukai nagams dailiam manikiūrui

Rūpinatės savo rankomis ir teikiate didelės svarbos dailiam, kokybiškam manikiūrui? Tai suprantama - juk juk gražios, išpuoselėtos moters rankos kuria tikros damos įvaizdį. Tiek pirmąsyk su jumis susipažinę ir spausdami jums ranką, tiek jau jus pažinodami, ir bendravimo metu jūsų rankų gestus stebėdami žmonės neabejotinai atkreipia dėmesį į manikiūrą, todėl jis tampa vienu iš būdų išreikšti save ir atskleisti savo asmenybę. Tinkamai prižiūrėtos rankos - sveika, švelni oda, tvarkingi nagai - tai, kuo, ko gero, pasirūpina kiekviena moteris (ir vyras!), o štai dekoratyvus manikiūras jau yra papildomas jūsų stiliaus elementas bei asmenybės išraiška. Panorus papuošti nagus, išbandyti iki šiol nemėgintą puošybą ir šiek tiek paeksperimentuoti visai nesunku - tereikia įsigyti namuose naudoti skirtų lipdukų nagams, ir pasitelkti šiek tiek kūrybiškumo.

Lipdukai nagams, tinkami savarankiškam naudojimui, yra patogus, daug žinių ir pastangų nereikalaujantis būdas akimirksniu išmėginti naują įvaizdį. Niekad nežinia - gali būti, kad toks nedidelis stiliaus eksperimentas taps postūmiu didesniems pokyčiams, kita vertus, tai gali būti ir neįpareigojantis, akimirkos nuotaikos įkvėptas žaidimas.

Įdomiam, netikėtam efektui išgauti labai tinka 3D lipdukai nagams. Jie atrodo itin šiuolaikiškai, net futuristiškai - garantuotai patrauksite aplinkinių akį, papuošusi savo nagus šiais iškilių, tarsi apčiuopiamų ornamentų iliuziją kuriančiais lipdukais. Juo pritvirtinti prie nago labai lengva - jų pagrindas lipnus ir lengvai prikimba prie nago paviršiaus.

Pagavus įkvėpimui, rasti labiausiai jūsų nuotaiką atspindintį piešinį nebus sunku - jų pasirinkimas itin platus. Mylite gyvūnus? Galite papuošti savo nagus mielų katinėlių, arba putlios, jaukios pandos atvaizdais. Ruošiatės į pašėlusį vakarėlį, roko festivalį, o gal šiaip esate maištinga, stereotipus laužanti asmenybė? Jums labai tiks… kaukolę vaizduojantys nagų lipdukai - taip, esama ir tokių! Apėmus džiugiai Kalėdų laukimo nuotaikai, galite trumpam grįžti ir vaikystę ir prisiminti Kalėdų senelį - papuoškite vieną nagą (o gal net visus?) žaismingu jo portretą vaizduojančiu lipduku. Vis dėlto linkstate prie tradiciškesnių puošybos elementų? Gėlės, ypač rožės - amžina klasika, jų piešiniu dekoruoti nagai tiks prabangesnėms, iškilmingesnėms progoms, ir žinoma, romantiškiems susitikimams.

Lipdukų rinkiniuose esančius elementus galima atskirti ir komponuoti savo nuožiūra - galite derinti spalvas ir piešinius pagal savo nuotaiką bei pritaikyti konkrečiai progai.

Lipdukus tvirtinti itin paprastai - tereikia paveikslėlį sugnybti pincetu, panardinti į vandenį, kiek palaikyti, kol nuslys apsauginė plėvelė, o tuomet lipduką priklijuoti ant nago. Kad manikiūras būtų visiškai išbaigtas, o lipdukai nagams tvirčiau laikytųsi, patariame nagus padengti skaidraus lako arba apsauginio gelinio lako sluoksniu.

Lipdukai nekenkia nagams, o panorus juos pašalinti, tai padaryti visiškai nesunku -tereikia drauge su laku juos nuvalyti lako valikliu.


1307 04/05/2018
Susiję produktai