+370 641 02087

Papuošalai


Segė naujai atgimęs aksesuaras
17/04/2020 5482
Segė naujai atgimęs aksesuaras
Segių pasirinkimas šiais laikais ganėtinai didelis ir gali patenkinti net pačios išrankiausios damos poreikius. Segė gali būti tam tikros tematikos – stiliaus, kuris atitiks pasirinktą įvaizdzdį, ar tai būtų klasikinus stilius, ar vakarinė suknelė, o gal tiesiog lengva vasariška apranga. Teisingai ..
Kaklo pakabukai populiariausi papuosalai
04/02/2020 5623
Kaklo pakabukai populiariausi papuosalai
Kaklo pakabukai - ko gero, vieni populiariausių ir universaliausių papuošalų. Tai suprantama - juos dėvi ir moterys, ir vyrai, kabodami itin matomoje vietoje - ant kaklo - jie gali tapti ryškiu individualaus stiliaus elementu, kita vertus, pernelyg ekstravagantišką ar labai asmenišką, ne kiekvieno a..
Susikurk savo fantazijos apyrankę
04/11/2019 5339
Susikurk savo fantazijos apyrankę
Esate kūrybiška asmenybė ir ieškote būdų savo kūrybingumui išreikšti? Apėmus įkvėpimui, kurti grožį taip lengva - tereikia tam skirti truputį laiko bei pasirūpinti tinkamomis priemonėmis. Mes siūlome viską, ko gali prireikti savarankiškai kūrėjai. Susikurk pati prekių grupė - tai nebrangūs, tačiau k..
Žiedai kaip išskirtinės prabangos papuošalai
12/08/2019 5224
Žiedai kaip išskirtinės prabangos papuošalai
Kai ateina laikas tinkamai pasipuošti, mes visada stengiamės atkreipti dėmesį į kiekvieną stiliaus detalę. Bet koks išskirtinis papuošalas suteikia ne tik grožio, tačiau ir pasitikėjimo savo jėgomis. Žiedas jau nuo senų senovės simbolizavo begalybę ir buvo pagrindinis santykių užtvirtinimo papuoša..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)