Rikiavimas:
-17%
Peržūra

Alaus butelio atidarytuvas Red Man

(0)
5.00€ 6.00€

Originalus alaus butelio atidarytuvas Red ManMėgstate paskanauti alaus? Red Man pasitarnaus atidarinėdamas jūsų alaus butelį.Dydis: 8cm x 7.6 x 6.5 cm..

Peržūra

Kamštis buteliui Red Man

(1)
6.00€

Originalus kamštis vyno buteliui Red ManMėgstate paskanauti vyno, šampano ar kito gėrimo, tačiau jo kas kart lieka butelyje? Red Man užkimš butelį ir apsaugos jūsų mėgstamą gėrimą nuo išsigaravimo ar išsipylimo.Dydis: 9.5cm x 8.5 x 5.5 cm..

Peržūra

Silikoninis teptukas

(0)
2.77€

Silikoninis konditerinis šepetėlis - pagamintas iš aukštos kokybės silikono. Atsparus karščiui. Jis lengvai valosi ir yra patogus naudoti. Galima plauti indaplovėje. Skirtas daugkartiniam naudojimui. Galimi spalvų pasirinkimai...

Peržūra

Vyno butelio atidarytuvas Red Man

(0)
6.00€

Originalus vyno butelio atidarytuvas Red ManMėgstate paskanauti vyno? Red Man pasitarnaus atidarinėdamas jūsų vyno butelį.Dydis: 8.5cm x 7.9 x 6.8 cm..

Peržūra

Žiedas atidarytuvas; 22

(6)
4.99€

Atidarinėkite butelį stilingai su žiedų-atidarytuvų! Žiedas yra labai patogus, jog galėsite jį nešiotis visur su savimi, ir nesavrbu ar būsite dideliame vakarėlyje, ar iškylausite gamtoje. Išmatavimai: 2.5 x 1.5 x 2.5 cm Medžiaga: Poliruotas plienas Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiš..

Išparduota
Peržūra

Sietelis arbatžolėms Širdelė

(2)
2.87€

Atėjo laikas arbatai. Sietelis - šaukštelis arbatžolėms "Širdelė".Patogus naudoti, baigus gaminti arbatą sietelį galėsite patogiai išimti iš arbatos puodelio.Kadangi sietelis pagamintas iš nerūdijančio plieno, jis skoniui nedaro jokio poveikio: jį galima naudoti, norint užplikyti arbatą arba, pripylus į jį prieskonių, gaminti maistą.Dailus įpakavim..

Išparduota
Peržūra

Druskinė ir pipirinė Paukščiukai

(0)
6.00€

Druskinė ir pipirinė Paukščiukai - rinkinukas, kuris papuoš net tik virtuvės stalą, bet ir puiki dovanėlė brangiam žmoguiDydis: 3.9 x 5.9 x 4.9 cmMedžiaga: Keramika..

Išparduota
Peržūra

Forma kiaušinienei Pelėda

(0)
3.60€

Net toks paprastas dalykas, kaip kiaušinis pusryčiams gali būti iškeptas su dar daugiau fantazijos, ypač jei kepsite naudodami tokią formą.Pagaminta iš silikono kepimui.Išmatavimai: 12.7 x 12.7 x 1.5 cm.Atsparumas temperatūrai: nuo -30°C iki +230°C...

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)