Antsiuvai kaip akcentais pagyvinti turimus drabužius

Jei jūsų galvoje vis sukirba minčių, jog norėtumėte kaip nors pagražinti, originaliais akcentais pagyvinti turimus drabužius, bet vien aksesuarų nepakanka, o persiūti drabužius atrodo pernelyg sudėtinga, jums pasitarnaus antsiuvai. Tiek vienas, tinkamai parinktas, tiek keletas sumaniai suderintų drabužių antsiuvų gali daryti stebuklus - suteikti naują veidą senam, pabodusiam rūbui. Šis puošybos elementas gali pasitarnauti ir praktiškesniam tikslui - paslėpti dėmeles, siūles, dailiai pridengti sulopytas rūbo vietas. Tokia aplikacija seniai turimą ir gerai pažįstamą rūbą prikels naujam gyvenimui, ir, žinoma, leis jums eksperimentuoti į valias! Juk, tarkime, papuošus klasikinį mėlyną džinsinį švarkelį spalvotų gėlių ar mielų gyvūnėlių atvaizdais, suteiksite jam žaismingumo ir šiek tiek vėjavaikiškos nuotaikos, o užklijuotos juodai baltos kaukolės su sukryžiuotais kaulais ar grėsmingai atrodančių ginklų aplikacijos bus užuomina, kad tai - rimtos baikerės, ar bent jau jiems prijaučiančios asmenybės, rūbas.

Praktiškiausias ir, ko gero, populiariausias pasirinkimas - medžiaginis antsiuvas su termoplėvele, kurį ant medžiagos paviršiaus galima tvirtinti dviem būdais: prisiūti arba klijuoti lygintuvo pagalba. Pastaruoju atveju tereikia prispausti piešinėlį prie medžiagos ir keletą kartų stipriai palyginti įkaitintu lygintuvu - ant vidinės antsiuvo pusės esanti termoplėvelė nuo šilumos ištirps ir prilipins antsiuvą prie medžiagos.

Beje, antsiuvai tinka ne tik drabužiams dekoruoti - juos galima tvirtinti prie bet kokio medžiaginio paviršiaus, taigi jais galite papuošti ir kuprinę ar rankinę. Na, o kaip juos derinsite, spręsti jums - čia atsveria plačios erdvės kūrybai. Pasirinkimas išties platus: gėlės, gyvūnai, filmų personažai, abstraktūs simboliai… Iš pradžių patariame išbandyti vieną antsiuvą, o, kai įgusite juos tvirtinti prie rūbų ir išvysite, kokiu šauniu stiliaus elementu jie gali tapti, neabejojime, panorėsite išmėginti ir antsiuvų derinius. Galima komponuoti keletą panašios stilistikos antsiuvų, arba derinti skirtingus, tarkime, ryškesnių ir kiek santūresnių spalvų, pažaisti dydžiais ir formomis. Antsiuvai gali būti išdėstomi simetriškai, pavyzdžiui, ant abiejų džinsų kišenių, arba asimetriškai, tik vienoje pusėje. Galite jais nedideliu, subtiliu antsiuvu papuošti vieną apykaklės atvartą ar marškinių kišenėlę, arba padengti kad ir visą švarkelio nugarą, rankovę ar iki šiol vienspalvę ir nuobodokai atrodžiusią kuprinę.


6086 04/01/2020
Susiję produktai