Nemokamas pristatymas per 1-3 darbo dienas!

Didesni negu 19 EUR užsakymai pristatomi NEMOKAMAI*(* - paštu ir per paštomatus)

Dėmesio! Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 4.00€, taikomas mažo užsakymo administravimo mokestis - 2.00€. Pridėkite prekių į krepšelį daugiau už 4.00€ ir nemokėkite mokesčio!


Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:Atsiimk Omniva paštomate

Kaina: 2.50 EUR;

Trukmė: 1-3 darbo dienas
Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: 4.00 EUR;

Trukmė: 1-3 darbo dienas
Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Kaina: 2.00 EUR;

Trukmė: 2-5 darbo dienas
Atsiimk nemokamai Kauno biure

Laikinai neteikiama

.


Parduotuvėje UDUKAI pirktas prekes pristatome per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo).

 


 

 

Atsiimk Omniva paštomate

Atsiėmimas paštomate Omniva (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

 

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 19 EUR, pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 19 EUR, pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 2.50 EUR.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 14 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną.

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 35 Lietuvos miestus: Alytus, Anykščiai, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Garliava, Ignalina, Jonava, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kaunas, Kėdainiai, Klaipėda, Kretinga, Marijampolė, Mažeikiai, Palanga, Panevežys, Pasvalys, Plungė, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Šakiai, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Telšiai, Umergė, Utena, Vilkaviškis, Vilnius, Visaginas, Zarasai. Paštomatų adresus rasite ČIA. Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.

Paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu (SMS) ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į Udukai. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

 


 Gauk prekę į namus, darbą

Prekių pristatymas nurodytų adresų (Kurjeriu per Omniva tarnyba)

 

Kaina:  pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nepriklausomai nuo užsakymo sumos kainuoja 4 EUR. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 30 EUR.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 14 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.

 


 Atsiimk Lietuvos pašto skyriuje

Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje (Lietuvos Paštu siunčiama registruota siunta)

 

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 19 EUR, siunčiame NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 19 EUR, pristatymas paštu papildomai kainuoja 2 EUR.

Trukmė: 3-5 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.


Atsiimk nemokamai Kauno biure (laikinai neteikiama)

Prekių atsiėmimas Kauno m. (Atsiimkite nemokamai Kaune)

Kaina: nemokamai, pristatymo mokesčio nėra!

Trukmė: nuo 1val. (darbo dienomis). Kai tik užsakymas bus paruoštas Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu. Atvažiuokite atsiimti prekę tik gavę pranešimą kad Jūsų prekė paruošta atsiimti. Prekes galite atsiimti darbo dienomis 10:00 - 17:00 val.

Vieta: užsakymą atsiimti galite atvykus į UDUKAI biurą, esantį adresu: Gedimino g. 30-3A, 44319 Kaunas. Prieš atvykstant, būtinai suderinkite susitikimo laiką telefonu.

Atsiimti siuntą galės tik asmuo, kurį Jūs nurodysite formuodami užsakymą. Kadangi esame internetinė parduotuvė, užsakyma atsiimti galima tik apmokėjus iš anksto (žr. Apmokėjimas).


Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@udukai.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į UDUKAI.lt parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@udukai.lt , telefonu: +370 698 24477 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.