Rikiavimas:
Peržūra

Karoliukas metalinis

(0)
0.35€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~8x9mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Alu

(0)
0.10€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: aliuminisVidinės skylės diametras: ~3mmDydis: ~9x8mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Arkliukas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: ~5mmDydis: ~8x17mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Avietė

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: ~4.5mmDydis: ~ 10x15mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Avinas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Atpažinti Avino Zodiako ženklą – paprasta, juk iš tiesų jis labai primena avino ragus. Žvelgiant iš ezoterinės pusės, būtent Avino ženklu prasideda Zodiako ženklų ratas. Avino vizualinė išraiška t..

Peržūra

Karoliukas metalinis Baidyklė

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: ~ 4.5mmDydis: ~ 8x13mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Boružėlė

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 8x11mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Delfinas

(0)
0.45€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 8x17mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Drambliukas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 12x16mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Drugelis

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 9x10mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Dvyniai

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Dvynių ženklas – dvi vertikalios linijos, apribotos tiek iš viršaus, tiek iš apačios. Viršutinė ir apatinė linijos traktuojamos kaip Mėnulio ženklai, žiūrintys į skirtingas puses, dalijantys mater..

Peržūra

Karoliukas metalinis Eglė

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 10x15mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Gyvatė

(0)
0.32€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 7x10mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Jautis

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Jaučio, kaip ir Avino, paveikslėlis primena galvą su ragais. Na, o astrologiniu požiūriu tai galima vertinti keleriopai: apvali galva – tai Žemės planeta (kai kur Saulės), o pusrutulis – Mėnulio ž..

Peržūra

Karoliukas metalinis Kauliukas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 9x9mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Kubas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 7x9mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Liūtas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Liūto ženklas – lyg apskritimas su uodegėle, turintis keletą interpretacijų: vienur tai siejama su liūto karčiais, kitur – su liūto uodega. Ezoterine prasme, šis piešinėlis išreiškia stiprią, ugni..

Peržūra

Karoliukas metalinis Mergelė

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Šis ženklas, jei gerai įsižiūrėtumėte, kažkuo panašus į Skorpiono piešinėlį, tik šiuo atveju, uodegėlė nukreipta ne į šalį, o į vidų. Vadinasi, Mergelės sugeria iš gyvenimo, pasaulio duodamą energ..

Peržūra

Karoliukas metalinis Ornamentas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 8x13mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Ožiaragis

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Tai vienas neįprasčiausių ženklų, į kurį galime žvelgti lyg į susiraičiusius ragus. Tačiau šaknys veda dar giliau, t. y. kai Ožiaragis buvo vaizduojamas kaip ožka su žuvies uodega. Šis vaizdinys s..

Peržūra

Karoliukas metalinis Povas

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: juvelyrinių metalų lydinys, be kadmio ir švynoVidinės skylės diametras: 4.5mmDydis: ~ 8x12mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis Šaulys

(0)
0.40€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Šaulio ženklas – strėlė, nukreipta į viršų, kuri ezoterine prasme sudegina visas karmines praeities klaidas. Dažnai ir pats Šaulys būna vaizduojamas kaip kentauras, einantis pirmyn, o strėles šaun..

Peržūra

Karoliukas metalinis sidabruotas Tunelis

(0)
0.30€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: sidabruotas juvelyrinių metalų lydinysVidinės skylės diametras: 4.6mmDydis: ~ 10mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis sidabruotas Tunelis

(0)
0.27€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: sidabruotas juvelyrinių metalų lydinysVidinės skylės diametras: 5.4mmDydis: ~ 9x7mm..

Peržūra

Karoliukas metalinis sidabruotas Tunelis

(0)
0.29€

Stilingas metalinis koncepcijos "karoliukas ant grandinėlės" karoliukas.  Tinka susiverti apyrankei, nešioti kaip pakabutį ar ant auskarų - lankelių.Medžiaga: sidabruotas juvelyrinių metalų lydinysVidinės skylės diametras: 4.8mmDydis: ~10mm..

Rodoma nuo 1 iki 25 iš 70 (3 puslapių)