Rikiavimas:
Peržūra

Raktu pakabukas Atsuktuvas

(0)
3.00€

Raktų pakabukas Atsuktuvas - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas, juo atsuksite kryžminius ir įprastus varžtus ar medvaržčius.Atsuktuvai praktiški ir patogūs. Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus.Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Ilgis..

Peržūra

Raktų pakabukas Dinamo

(1)
4.30€

Raktų pakabukas - labai smagus mažas prožektoriukas, bet tuo pačiu ir naudingas daikčiukas. Nusėdus akumuliatoriui keleta sekundžių pasukame rankenėlę ir vėl mėgaujamės šviesa.Pagamintas iš ABS plastiko, turi atsilenkiančią prisukimo rankenėlę. Žibinte yra 2 skaistūs energiją taupantys LED diodai tarnaus iki 10000 val.  Gabaritai:&nb..

Peržūra

Pakabukas Mažylis

(0)
3.00€

Raktų pakabukas Mažylis - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas. Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus.Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Ilgis: ~ 9-10 cm..

Peržūra

Raktų pakabukas Įrankis

(0)
2.00€

Raktų pakabukas Įrankis - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas. Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Ilgis: ~6.5 cm; Svoris: 15 g...

Peržūra

Raktų pakabukas Led Look

(1)
2.00€

Raktų pakabukas - labai smagus mažas prožektoriukas, bet tuo pačiu ir naudingas daikčiukas.Išmatavimai: 6 x 2.4 x 1 cm...

Peržūra

Raktų pakabukas Nepamesk

(3)
2.22€

Pakabukas Nepamesk padeda susirasti raktus ir kitus daiktus prie jo prikabintus.Aktyvuokite pakabuką savo švilpimu ir jis pradės skleisti garsą, todėl jūs jį nesunkiai rasite. Tiesiog reikia mokėti švilpti.mažas ir patogus naudoti;lengvai surasite raktus ar kitus daiktus;pašvilpkite ar pašaukite bent 5 m. atstumu ir ims pypsėti ir mirksėti lemputė;..

Peržūra

Raktų pakabukas Pjūklas

(0)
3.25€

Raktų pakabukas Pjūklas - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas.Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Išmatavimai: 10 x 3 x 0.6 cm;..

Peržūra

Raktų pakabukas Smile

(0)
3.70€

Raktų pakabukas - labai smagus mažas prožektoriukas, bet tuo pačiu ir naudingas daikčiukas.Išmatavimai: 3.7 x 3.9 x 1.5 cm...

-22%
Peržūra

Raktų pakabukas Sunvežimis

(0)
6.99€ 9.00€

Raktų pakabukas Sunvežimis - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas.Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas...

Peržūra

Raktu pakabukas Šviečantis švilpukas

(0)
2.05€

Raktų pakabukas - labai smagus mažas prožektoriukas, bet tuo pačiu ir naudingas daikčiukas.Išmatavimai: 3.5 x 3.5 x 7 cm...

Peržūra

Raktų pakabukas Šviesoforas

(0)
2.00€

Raktų pakabukas  Šviesoforas - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas.Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę! Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Išmatavimai: 3.3 x 1.2 cm..

Peržūra

Raktų pakabukas WC

(0)
3.25€

Raktų pakabukas Unitazas - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas.Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Išmatavimai: 2.5 x 2.5 x 3.2 cm;..

Išparduota
Peržūra

Raktų pakabukas Motociklas

(0)
2.70€

Raktų pakabukas Motociklas - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas. Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Išmatavimai: 3 x 2 x 0.9 cm; Svoris: 15 g..

Išparduota
Peržūra

Raktų pakabukas Paršiukas

(0)
1.90€

Raktų pakabukas - labai smagus mažas prožektoriukas, bet tuo pačiu ir naudingas daikčiukas.Išmatavimai: 6 x 3 x 2 cm...

Išparduota
Peržūra

Raktų pakabukas Skaitliukai

(0)
8.00€

Raktų pakabukas Skaitliukai - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas. Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus.Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Išmatavimai: 4.4 x 2.5 x 0.5 cm; Svoris: 16 g...

Išparduota
Peržūra

Raktų pakabukas Notebook

(0)
8.00€

Raktų pakabukas knygiškasis kompiuteris (Noutbukas) - miela, jauki, neįpareigojanti dovanėlė ir naudingas daiktas.Papuoškite savo raktus išskirtiniu pakabuku ar nudžiuginkit draugus. Tegul mažos dovanėlės stiprina draugystę!Raktų pakabukas pagamintas iš metalo. Paviršius sidabrinės spalvos poliruotas.Išmatavimai: 5.5 x 2.6 cm..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)