Rikiavimas:
Peržūra

Apyrankė Anakonda auksinė

(1)
5.28€

Papuoškite savo riešą stilinga ir originalia apyrankė.Apyrankės ilgis: ~20 cmMedžiaga: metalo lydinys.Įpakavimas: polietileninis maišelis (be dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje...

Peržūra

Apyrankė Black Brade-561; universalaus dydžio

(2)
3.90€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-561 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda, metalu lydinys, plastikas  Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 11 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gal..

Peržūra

Apyrankė Black Brade-562; universalaus dydžio

(0)
3.90€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-562 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 15 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva..

Peržūra

Apyrankė Black Brade-563; universalaus dydžio

(0)
3.90€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-563 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda, metalu lydinys, plastikas  Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 15 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gal..

Peržūra

Apyrankė Black Brade-564; universalaus dydžio

(0)
3.10€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-564 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 10 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva..

Peržūra

Apyrankė Black Brade-565; universalaus dydžio

(0)
3.50€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-565 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 15 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva..

Peržūra

Apyrankė Black Brade-566; universalaus dydžio

(0)
3.90€

Juodos spalvos apyrankė Black Brade-566 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė Medžiaga: naturali oda, metalu lydinys, plastikas  Ilgis: ~ 18-20 cm +/- 2cm (reguliojamas)Plotis: ~ 13 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gal..

Peržūra

Apyrankė Black Dragon

(5)
7.90€

Juodos spalvos apyrankė Black Dragon tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas.Medžiaga: naturali oda, metalu lydinysIlgis: ~ 20-21 cmĮpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje...

Peržūra

Apyrankė Black Skull; 19-20cm

(0)
7.60€

Juodos spalvos apyrankė Black Skull tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas. Medžiaga: naturali oda, metalu lydinys Ilgis: ~ 19-20 cm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje...

Peržūra

Apyrankė Blue Amber

(2)
7.90€

Melsvas akmuo yra sėkmės, pasisekimų ir gerovės simbolis. Jis padeda atsikratyti to, ko nereikia ilgai saugoti atmintyje, neša meilę ir draugystę.Papuoškite savo riešą stilinga kelių sluoksnių odinė apyrankė su žavuma teikiančiomis detalėmis, dekoruota melsvais akmenukais.Tinka tiek vyrams, tiek moterims!Apyrankė tiks smulkiam, vidutiniam arba stam..

Peržūra

Apyrankė Brown Brade

(0)
3.00€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutėMedžiaga: naturali odaIlgis: ~ 18 cm (reguliojamas)Plotis: ~ 1 cmĮpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje...

Peržūra

Apyrankė Brown Brade-7011; universalaus dydžio

(1)
3.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade-7011 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė. Medžiaga: naturali oda. Ilgis: ~ 18-20 cm (reguliojamas). Plotis: ~ 1 cm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių ..

Peržūra

Apyrankė Brown Brade-7013; universalaus dydžio

(2)
3.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade-7013 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė. Medžiaga: naturali oda. Ilgis: ~ 18-20 cm (reguliojamas). Plotis: ~ 14 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių..

Peržūra

Apyrankė Brown Brade-7015; universalaus dydžio

(2)
3.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade-7015 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė. Medžiaga: naturali oda. Ilgis: ~ 18-20 cm (reguliojamas). Plotis: ~ 14 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių..

Peržūra

Apyrankė Brown Brade-7017; universalaus dydžio

(0)
3.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade 7017 tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutė. Medžiaga: naturali oda. Ilgis: ~ 18-20 cm (reguliojamas). Plotis: ~ 14 mm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių..

Peržūra

Apyrankė Brown Brade-7019; universalaus dydžio

(3)
3.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Brade tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas-virvutėMedžiaga: naturali oda, metalu lydinysIlgis: ~ 18-20 cm (reguliojamas)Plotis: ~ 11 mmĮpakavimas: be įpakavimo (dėžutės)Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esanč..

Peržūra

Apyrankė Brown Dragon

(3)
7.90€

Rudos spalvos apyrankė Brown Dragon tinka kaip moterims taip ir vyrams. Patvarus užsegimas. Medžiaga: naturali oda, metalu lydinys Ilgis: ~ 20-21 cm Įpakavimas: be įpakavimo (dėžutės) Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje...

Peržūra

Apyrankė Driežai

(3)
7.35€

Papuoškite savo riešą stilinga ir originalia apyrankė.Apyrankės ilgis: ~18 cmMedžiaga: metalo lydinys.Įpakavimas: be įpakavimo (dežutės).Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.Kaip pasirinkti tinkamą apyrankės ilgį?Sūlome pasimatuoti savo riešą..

Peržūra

Apyrankė Drugelis

(0)
4.50€

Papuoškite savo riešą stilinga ir originalia apyrankė.Apyrankės ilgis: ~20 cmMedžiaga: metalo lydinys, plastikas..

Peržūra

Apyrankė Grandinė 109

(0)
12.00€

Originali grandinės pavidalo vyriška apyrankė sudaro elastingo silikono ir atsparaus korozijai, drėgmei nerūdijančio plieno detalės. Nepraranda blizgesio. Dailus ir patvarus užsegimas.Tiks vidutiniam ir kiek platesniam riešui.Medžiaga: nerūdijantis plienas, silikonasIlgis: ~ 21.5 cm; Plotis: ~ 10mm;Pasirinkite tinkamą ilgį. Įkavimas: be įpakav..

Peržūra

Apyrankė Grandinė 2177

(4)
12.87€

Originali grandinės pavidalo vyriška apyrankė sudaro elastingo silikono ir atsparaus korozijai, drėgmei nerūdijančio plieno detalės. Nepraranda blizgesio. Dailus ir patvarus užsegimas.Tiks vidutiniam ir kiek platesniam riešui.Medžiaga: nerūdijantis plienas, silikonasIlgis: ~ 22 cm; Plotis: ~ 15mm;Pasirinkite tinkamą ilgį. Įkavimas: be įpakavim..

Peržūra

Apyrankė Grandinė-107

(0)
12.36€

Originali grandinės pavidalo vyriška apyrankė sudaro elastingo silikono ir atsparaus korozijai, drėgmei nerūdijančio plieno detalės. Nepraranda blizgesio. Dailus ir patvarus užsegimas.Tiks vidutiniam ir kiek platesniam riešui.Medžiaga: nerūdijantis plienas, silikonasIlgis: ~ 22 cm; Plotis: ~ 16mm;Pasirinkite tinkamą ilgį. Įkavimas: be įpakavim..

Peržūra

Apyrankė Kasyte 2

(4)
3.55€

Tamsiai rudos spalvos apyrankė dviguba Kasyte tinka kaip moterims taip ir vyrams.Dailus ir patvarus užsegimasMedžiaga: odaIlgis: ~ 21-22 cm..

Peržūra

Apyrankė Kaukolė su karoliukais; 20cm

(4)
11.64€

Papuoškite savo riešą stilinga ir originalia apyrankė. Apyrankės ilgis: ~20 cm Medžiaga: metalo lydinys. Įpakavimas: be įpakavimo (dežutės). Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.Kaip pasirinkti tinkamą apyrankės ilgį?Sūlom..

Peržūra

Apyrankė Kaukolės

(2)
7.35€

Papuoškite savo riešą stilinga ir originalia apyrankė.Apyrankės ilgis: ~18-19 cmMedžiaga: metalo lydinys.Įpakavimas: be įpakavimo (dežutės).Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, gali nežymiai skirtis reali prekių spalva nuo esančios nuotraukoje.Kaip pasirinkti tinkamą apyrankės ilgį?Sūlome pasimatuoti savo ri..

Rodoma nuo 1 iki 25 iš 155 (7 puslapių)